SİZDEN GELENLER

ÇAMDİBİ BOSCH MÜŞTERİ YORUMLARI

Bosch servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Çamdibi Bosch servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. Bosch servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR ÇAMDİBİ BOSCH KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

 
ZAMANDAN KAZANIN

ÇAMDİBİ BOSCH GEZİCİ SERVİS

boschservis-bosch-servisi-bosch-servisleri-izmir

Gezici Bosch servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil Bosch Servis
7/24 BOSCH SERVİS

ÇAMDİBİ HIZLI SERVİS

7/24 Bosch servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ ÇAMDİBİ BOSCH SERVİS

Bosch Servisi

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


Bosch Servis Çağır
 HATA KODLARI

BOSCH KOMBİ ARIZA KODU

 • E9


  E9 Su Basıncı Hatası
  Tesisata Su Doldurunuz.
 • C1, C4, C6


  Bosch kombi C1 C4 C6
  Arızası Baca-Fan
  Prosestat Elektronik
  Kart Arızası
 • EA


  Bosch kombi EA Arızası
  Alev Oluşmadı

Çamdibi Bosch Servisi

İzmir Çamdibi Bosch servisi Çamdibide Bosch kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Çamdibi içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren Bosch servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Çamdibi Bosch Kombi Yedek Parça Değişimi


Çamdibi Bosch Kombi Servisi, uzman kadrosu ile Bosch kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Çamdibi Bosch Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Çamdibi Bosch Servisi talepleriniz için servis telefonumuz (0232 276 9400) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Bosch servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili Bosch Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Çamdibi Bosch kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Çamdibi Bosch Teknik Servisi Telefon 0 (536 ) 574 74 12. Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.